ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15029237
nr 1502 9237
1920-tal, 149x58 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:42:53
100 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr